Ray-Ban RB R0502S Wayfarer Reverse 6791/83 Polarized 53mm
Klarna
Πιστωτική Κάρτα & Άτοκες δόσεις
Χρεωστική Κάρτα
Paypal
Τραπεζική Κατάθεση
Αντικαταβολή
Πληρωμή στο Κατάστημα
ACS
BOX NOW
ΕΛΤΑ Courier
Παραλαβή από το Κατάστημα
Δεν βρεθηκαν αποτελεσματα
Klarna
Πιστωτική Κάρτα & Άτοκες δόσεις
Χρεωστική Κάρτα
Paypal
Τραπεζική Κατάθεση
Αντικαταβολή
Πληρωμή στο Κατάστημα
ACS
BOX NOW
ΕΛΤΑ Courier
Παραλαβή από το Κατάστημα
| Μέγεθος | 53 |
| Χρώμα | 6791/83 |
| Μήκος γέφυρας (mm) | 20mm |
| Μήκος πλευρικού σκελετού (mm) | 145mm |
| Πλάτος φακού (mm) | 53mm |
| Ύψος φακού (mm) | 46mm |
| Φύλο | Ανδρικά / Γυναικεία / Unisex |
| Σχήμα Σκελετού | Τετράγωνο / Wayfarer |
| Χρώμα Σκελετού | Καφέ |
| Υλικό Σκελετού | Κοκάλινο |
| Χρώμα Φακού | Καφέ |
| Τύπος Σκελετού | Full Rim |
| Τεχνολογία Φακού | Πολωτικός / Μονόχρωμος |
| Υλικό Φακού | Πολυκαρβουνικό |
| Υλικό Βραχίονα | Κοκάλινο |
| Χρώμα Βραχίονα | Καφέ |
| Style | Lifestyle |
Δεν έχετε ξαναδεί κάτι τέτοιο! Η Ray-Ban παρουσιάζει την τελευταία της καινοτομία: τη συλλογή φακών Reverse Ray-Ban. Αποτελεί τον πρώτο σχεδιασμό της εταιρείας Ray-Ban με ανεστραμμένους (inverted) φακούς για ευκρινή και ακριβή εμπειρία όρασης. Τα unisex γυαλιά ηλίου Ray-Ban RB R0502S Wayfarer Reverse 6791/83 είναι κατασκευασμένα στην Ιταλία και αποτελούν μέρος της Collection άνοιξη-καλοκαίρι 2024. Τα γυαλιά ηλίου Ray-Ban RB R0502S Wayfarer Reverse 6791/83 φέρουν καφέ πολωτικούς φακούς οι οποίοι, διαθέτουν αντιθαμβωτική προστασία, με την υποστήριξη του παγκοσμίως κορυφαίου κατασκευαστή φακών υψηλής απόδοσης Shamir™. Είτε πρόκειται για μόδα, τρόπο ζωής ή για αθλητισμό, οι φακοί Shamir Sun παρέχουν ισχυρή προστασία από το φως του περιβάλλοντος και το υπεριώδες φως, βοηθώντας να διατηρηθεί η όραση καθαρή στον ήλιο και τα μάτια όσο το δυνατόν ασφαλέστερα από δυνητικά επιβλαβείς ακτίνες.