Carrera Ducati Carduc 049/S 003/UZ
Klarna
Πιστωτική Κάρτα & Άτοκες δόσεις
Χρεωστική Κάρτα
Paypal
Τραπεζική Κατάθεση
Αντικαταβολή
Πληρωμή στο Κατάστημα
ACS
BOX NOW
ΕΛΤΑ Courier
Παραλαβή από το Κατάστημα
Δεν βρεθηκαν αποτελεσματα
Klarna
Πιστωτική Κάρτα & Άτοκες δόσεις
Χρεωστική Κάρτα
Paypal
Τραπεζική Κατάθεση
Αντικαταβολή
Πληρωμή στο Κατάστημα
ACS
BOX NOW
ΕΛΤΑ Courier
Παραλαβή από το Κατάστημα
| Μέγεθος | 57 |
| Χρώμα | 003/UZ |
| Μήκος γέφυρας (mm) | 18mm |
| Μήκος πλευρικού σκελετού (mm) | 140mm |
| Πλάτος φακού (mm) | 57mm |
| Ύψος φακού (mm) | 45.9mm |
| Φύλο | Ανδρικά |
| Σχήμα Σκελετού | Ορθογώνιο |
| Χρώμα Σκελετού | Μαύρο ματ |
| Υλικό Σκελετού | Κοκάλινο |
| Χρώμα Φακού | Πράσινο |
| Τύπος Σκελετού | Full Rim |
| Τεχνολογία Φακού | Καθρέφτης / Μονόχρωμος |
| Υλικό Φακού | Πολυκαρβουνικό |
| Υλικό Βραχίονα | Κοκάλινο |
| Χρώμα Βραχίονα | Μαύρο ματ |
| Style | Sports / Lifestyle |
Τα ανδρικά γυαλιά ηλίου Carrera Ducati Carduc 049/S 003/UZ προέκυψαν από το πάθος για τους αγώνες, αν και είναι τέλεια και ως μέρος των street-style εμφανίσεων. Aποτελούν μέρος της Collection άνοιξη-καλοκαίρι 2025. Σε ορθογώνιο σχήμα, τα γυαλιά ηλίου Carrera Ducati Carduc 049/S 003/UZ, διαθέτουν σκελετό κατασκευασμένο από πολυαμίδιο σε μαύρο ματ χρώμα. Τα γυαλιά ηλίου Carrera Ducati Carduc 049/S 003/UZ φέρουν πολυκαρβονικούς φακούς, σε πράσινο χρώμα με επίστρωση κόκκινου multilayer καθρέφτη, προσφέροντας 100% UV προστασία στα μάτια σας απέναντι στις βλαβερές ακτίνες του ήλιου. Ιδανική επιλογή για εμφανίσεις με στυλ και δυναμισμό.