Ray-Ban Wayfarer RB 4340 710
Klarna
Πιστωτική Κάρτα & Άτοκες δόσεις
Χρεωστική Κάρτα
Paypal
Τραπεζική Κατάθεση
Αντικαταβολή
Πληρωμή στο Κατάστημα
ACS
BOX NOW
ΕΛΤΑ Courier
Παραλαβή από το Κατάστημα
Δεν βρεθηκαν αποτελεσματα
Klarna
Πιστωτική Κάρτα & Άτοκες δόσεις
Χρεωστική Κάρτα
Paypal
Τραπεζική Κατάθεση
Αντικαταβολή
Πληρωμή στο Κατάστημα
ACS
BOX NOW
ΕΛΤΑ Courier
Παραλαβή από το Κατάστημα
| Μέγεθος | 50 |
| Χρώμα | 710 |
| Μήκος γέφυρας (mm) | 22mm |
| Μήκος πλευρικού σκελετού (mm) | 150mm |
| Πλάτος φακού (mm) | 50mm |
| Ύψος φακού (mm) | 41mm |
| Φύλο | Ανδρικά / Γυναικεία / Unisex |
| Σχήμα Σκελετού | Τετράγωνο / Wayfarer |
| Χρώμα Σκελετού | Καφέ / Ταρταρούγα |
| Υλικό Σκελετού | Προπιονικό |
| Χρώμα Φακού | Πράσινο |
| Τύπος Σκελετού | Full Rim |
| Τεχνολογία Φακού | Μονόχρωμος |
| Υλικό Φακού | Οργανικό CR 39 |
| Υλικό Βραχίονα | Προπιονικό |
| Χρώμα Βραχίονα | Καφέ / Ταρταρούγα |
| Style | Lifestyle |
Tα γυαλιά ηλίου RayBan WAYFARER θεωρούνται ως ένα από τα πιο επιτυχημένα best-seller γυαλιά ηλίου των τελευταίων δεκαετιών. Κατασκευάστηκαν για πρώτη φορά το 1952 από την RayBan και από τότε έχουν γίνει το αγαπημένο αξεσουάρ πολλών διασήμων ανά τον κόσμο, όπως ο Tom Cruise, η Rihanna, η Sienna Miller κ.α. Τα γυαλιά ηλίου RayBan WAYFARER RB 4340 710/51 έχουν ανθεκτικό, κοκάλινο σκελετό, που σχηματίζει έντονη γωνία κροταφικά στην μετώπη και υπάρχει σε μεγάλη ποικιλία εντυπωσιακών και ιδιαίτερων χρώματων και σχεδίων, τα οποία ανανεώνονται συνεχώς ακολουθώντας τις τρέχουσες τάσεις της μόδας. Οι φακοί στα γυαλιά ηλίου RayBan WAYFARER RB 4340 710/51είναι 100% απορροφητικοί, σε πολλές απόχρωσεις ώστε να καλύψουν κάθε προτίμηση και ανάγκη και να σας παρέχουν την καλύτερη και πιο άνετη όραση και την μέγιστη ασφάλεια των ματιών σας. Διαχρονικά αλλά και τόσο μοντέρνα, σας συνοδεύουν σε κάθε σας εμφάνιση και σας κάνουν πάντα να εντυπωσιάζετε!