Ray-Ban RB 4456 Zaya 6812/1A 50mm
Klarna
Πιστωτική Κάρτα & Άτοκες δόσεις
Χρεωστική Κάρτα
Paypal
Τραπεζική Κατάθεση
Αντικαταβολή
Πληρωμή στο Κατάστημα
ACS
BOX NOW
ΕΛΤΑ Courier
Παραλαβή από το Κατάστημα
Δεν βρεθηκαν αποτελεσματα
Klarna
Πιστωτική Κάρτα & Άτοκες δόσεις
Χρεωστική Κάρτα
Paypal
Τραπεζική Κατάθεση
Αντικαταβολή
Πληρωμή στο Κατάστημα
ACS
BOX NOW
ΕΛΤΑ Courier
Παραλαβή από το Κατάστημα
| Μέγεθος | 50 |
| Χρώμα | 6812/1A |
| Μήκος γέφυρας (mm) | 19mm |
| Μήκος πλευρικού σκελετού (mm) | 145mm |
| Πλάτος φακού (mm) | 50mm |
| Ύψος φακού (mm) | 34mm |
| Φύλο | Ανδρικά / Γυναικεία / Unisex |
| Σχήμα Σκελετού | Πεταλούδα / Ορθογώνιο |
| Χρώμα Σκελετού | Μπλε |
| Υλικό Σκελετού | Κοκάλινο |
| Χρώμα Φακού | Βιολετί |
| Τύπος Σκελετού | Full Rim |
| Τεχνολογία Φακού | Μονόχρωμος |
| Υλικό Φακού | Nylon |
| Υλικό Βραχίονα | Κοκάλινο |
| Χρώμα Βραχίονα | Μπλε |
| Style | Lifestyle |
Τα unisex γυαλιά ηλίου Ray-Ban Zaya RB4456 6812/1A συνδυάζουν μοντέρνα αισθητική με υψηλή λειτουργικότητα, αποτελώντας ιδανική επιλογή για όσους αναζητούν στυλ και άνεση στην καθημερινότητά τους. Ο σκελετός τους, σε κομψή μπλε ημιδιάφανη απόχρωση, είναι κατασκευασμένος από ανθεκτικό κοκάλινο υλικό, προσφέροντας ελαφρότητα και άνεση. Η ιδιαίτερη pillow-shaped σχεδίαση με απαλά καμπυλωμένες γωνίες προσδίδει μια διακριτική κομψότητα, καθιστώντας τα κατάλληλα για διάφορες περιστάσεις. Οι φακοί σε σκούρο βιολετί χρώμα στα γυαλιά ηλίου Ray-Ban Zaya RB4456 6812/1A εξασφαλίζουν υψηλή προστασία από την υπεριώδη ακτινοβολία και μειώνουν τις αντανακλάσεις, προσφέροντας καθαρό και ξεκούραστο οπτικό πεδίο. Τα γυαλιά ηλίου Ray-Ban Zaya RB4456 6812/1A αποτελούν μια σύγχρονη επιλογή που συνδυάζει στυλ και λειτουργικότητα, ιδανική για κάθε στιγμή της ημέρας.