Ray-Ban RB 4457D 6677/87
Klarna
Πιστωτική Κάρτα & Άτοκες δόσεις
Χρεωστική Κάρτα
Paypal
Τραπεζική Κατάθεση
Αντικαταβολή
Πληρωμή στο Κατάστημα
ACS
BOX NOW
ΕΛΤΑ Courier
Παραλαβή από το Κατάστημα
Δεν βρεθηκαν αποτελεσματα
Klarna
Πιστωτική Κάρτα & Άτοκες δόσεις
Χρεωστική Κάρτα
Paypal
Τραπεζική Κατάθεση
Αντικαταβολή
Πληρωμή στο Κατάστημα
ACS
BOX NOW
ΕΛΤΑ Courier
Παραλαβή από το Κατάστημα
| Μέγεθος | 55 |
| Χρώμα | 6677/87 |
| Μήκος γέφυρας (mm) | 19mm |
| Μήκος πλευρικού σκελετού (mm) | 145mm |
| Πλάτος φακού (mm) | 55mm |
| Ύψος φακού (mm) | 39mm |
| Φύλο | Ανδρικά / Γυναικεία / Unisex |
| Σχήμα Σκελετού | Οβάλ / Cat Eye |
| Χρώμα Σκελετού | Μαύρο |
| Υλικό Σκελετού | Κοκάλινο |
| Χρώμα Φακού | Γκρι |
| Τύπος Σκελετού | Full Rim |
| Τεχνολογία Φακού | Μονόχρωμος |
| Υλικό Φακού | Nylon |
| Υλικό Βραχίονα | Κοκάλινο |
| Χρώμα Βραχίονα | Μαύρο |
| Style | Lifestyle |
Για εσένα που επιλέγεις να ξεχωρίζεις με σύγχρονο στυλ και οικολογική συνείδηση, τα unisex γυαλιά ηλίου Ray-Ban RB4457D 6677/87 συνδυάζουν την αισθητική με την υπευθυνότητα. Ο σκελετός στα γυαλιά ηλίου Ray-Ban RB4457D 6677/87, σε μαύρη απόχρωση, είναι κατασκευασμένος από bio-based υλικό, προσφέροντας εξαιρετική ελαφρότητα και ανθεκτικότητα. Η μοντέρνα D-frame γραμμή αγκαλιάζει διακριτικά το πρόσωπο, ενώ οι γκρι φακοί προσφέρουν άνεση στο φως και ολοκληρωμένη προστασία από την υπεριώδη ακτινοβολία. Με τα γυαλιά ηλίου Ray-Ban RB4457D 6677/87, το καθημερινό σου look αποκτά χαρακτήρα και οικολογική ταυτότητα, χωρίς κανέναν συμβιβασμό στο στυλ.