Oakley Frogskins 9013 24-306
Klarna
Πιστωτική Κάρτα & Άτοκες δόσεις
Χρεωστική Κάρτα
Paypal
Τραπεζική Κατάθεση
Αντικαταβολή
Πληρωμή στο Κατάστημα
ACS
BOX NOW
ΕΛΤΑ Courier
Παραλαβή από το Κατάστημα
Δεν βρεθηκαν αποτελεσματα
Klarna
Πιστωτική Κάρτα & Άτοκες δόσεις
Χρεωστική Κάρτα
Paypal
Τραπεζική Κατάθεση
Αντικαταβολή
Πληρωμή στο Κατάστημα
ACS
BOX NOW
ΕΛΤΑ Courier
Παραλαβή από το Κατάστημα
| Μέγεθος | 55 |
| Χρώμα | 24-306 |
| Μήκος γέφυρας (mm) | 17mm |
| Μήκος πλευρικού σκελετού (mm) | 139mm |
| Πλάτος φακού (mm) | 55mm |
| Ύψος φακού (mm) | 44mm |
| Φύλο | Ανδρικά / Γυναικεία / Unisex |
| Σχήμα Σκελετού | Τετράγωνο |
| Χρώμα Σκελετού | Μαύρο |
| Υλικό Σκελετού | Κοκάλινο |
| Χρώμα Φακού | Γκρι |
| Τύπος Σκελετού | Full Rim |
| Υλικό Φακού | Πολυκαρβουνικό |
| Υλικό Βραχίονα | Κοκάλινο |
| Χρώμα Βραχίονα | Μαύρο |
| Style | Lifestyle |
Με κλασικό, vintage σχεδιασμό, εμπνευσμένο από την δεκαετία των 80's που πρωτοεμφανίστηκαν, τα γυαλιά Ηλίου Oakley FROGSKINS 9013 επανέρχονται με φρέσκα, δροσερά και εντυπωσιακά χρώματα σκελετών, με όνοματα δανεισμένα από περιοχές στα Βραχώδη Όρη, συνδυασμένα με τις αποχρώσεις των φακών, που έχουν επιλεγεί προσεκτικά για να δένουν αρμονικά και να τονίζουν την υφή και το χρώμα του σκελετού. Τα γυαλιά Ηλίου Oakley FROGSKINS 9013 είναι κατασκευασμένα από το ελαφρύ συνθετικό υλικό O MATTER που χρησιμοποιεί η εταιρία Oakley, που τους δίνει σχεδόν μηδαμινό βάρος και μεγάλη ανθεκτικότητα. Οι φακοί στα γυαλιά Ηλίου Oakley FROGSKINS 9013 είναι 100% απορροφητικοί, άθραυστοι, πολυκαρβουνικοί και σε αποχρώσεις που σας καλύπτουν σε κάθε τύπο και ένταση ηλιοφάνειας. Συγκεκριμένα στα γυαλιά Ηλίου Oakley FROGSKINS 9013 24-306 ο τετράγωνος σκελετός έρχεται στην απόχρωση του γυαλιστερού μαύρου και οι φακοί στην δυναμική απόχρωση του γκρι χρώματος. Βέλτιστη οπτική απόδοση, άνετη εφαρμογή και εντυπωσιακό στυλ βγαλμένο από άλλη εποχή!