Prada SPR D52 1AB-20U
Klarna
Πιστωτική Κάρτα & Άτοκες δόσεις
Χρεωστική Κάρτα
Paypal
Τραπεζική Κατάθεση
Αντικαταβολή
Πληρωμή στο Κατάστημα
ACS
BOX NOW
ΕΛΤΑ Courier
Παραλαβή από το Κατάστημα
Δεν βρεθηκαν αποτελεσματα
Klarna
Πιστωτική Κάρτα & Άτοκες δόσεις
Χρεωστική Κάρτα
Paypal
Τραπεζική Κατάθεση
Αντικαταβολή
Πληρωμή στο Κατάστημα
ACS
BOX NOW
ΕΛΤΑ Courier
Παραλαβή από το Κατάστημα
| Μέγεθος | 49 |
| Χρώμα | 1AB-20U |
| Μήκος γέφυρας (mm) | 20mm |
| Μήκος πλευρικού σκελετού (mm) | 145mm |
| Πλάτος φακού (mm) | 49mm |
| Ύψος φακού (mm) | 35mm |
| Φύλο | Ανδρικά |
| Σχήμα Σκελετού | Ορθογώνιο |
| Χρώμα Σκελετού | Μαύρο |
| Υλικό Σκελετού | Μεταλλικό |
| Χρώμα Φακού | Καφέ |
| Τύπος Σκελετού | Full Rim |
| Τεχνολογία Φακού | Δίχρωμος (Degrade) |
| Υλικό Φακού | Nylon |
| Χρώμα Καθρέφτη | Μωβ |
| Υλικό Βραχίονα | Μεταλλικό |
| Χρώμα Βραχίονα | Μαύρο |
| Style | Lifestyle |
Τα ανδρικά γυαλιά ηλίου Prada SPR D52 1AB-20U είναι κατασκευασμένα στην Ιταλία και αποτελούν μέρος της Collection άνοιξη-καλοκαίρι 2026. Στο ορθογώνιο σχήμα, τα γυαλιά ηλίου Prada SPR D52 1AB-20U, διαθέτουν μεταλλικό σκελετό στην απόχρωση του μαύρου γυαλιστερού χρώματος. Το χαρακτηριστικό λογότυπο τοποθετημένο στους κροτάφους, προσδίδει πολυτέλεια που αντικατοπτρίζει τη διαχρονική κομψότητα και τη δεξιοτεχνία της Prada. Τα γυαλιά ηλίου Prada SPR D52 1AB-20U φέρουν φακούς σε καφέ ντεγκραντέ χρώμα και εγγυούνται 100% UVA / UVB προστασία στα μάτια σας απέναντι στις βλαβερές ακτίνες του ήλιου. Μοντέρνα επιλογή για κάθε εμφάνιση!!.