Prada SPR D55 ZVN-10W
Klarna
Πιστωτική Κάρτα & Άτοκες δόσεις
Χρεωστική Κάρτα
Paypal
Τραπεζική Κατάθεση
Αντικαταβολή
Πληρωμή στο Κατάστημα
ACS
BOX NOW
ΕΛΤΑ Courier
Παραλαβή από το Κατάστημα
Δεν βρεθηκαν αποτελεσματα
Klarna
Πιστωτική Κάρτα & Άτοκες δόσεις
Χρεωστική Κάρτα
Paypal
Τραπεζική Κατάθεση
Αντικαταβολή
Πληρωμή στο Κατάστημα
ACS
BOX NOW
ΕΛΤΑ Courier
Παραλαβή από το Κατάστημα
| Μέγεθος | 55 |
| Χρώμα | ZVN-10W |
| Μήκος γέφυρας (mm) | 19mm |
| Μήκος πλευρικού σκελετού (mm) | 145mm |
| Πλάτος φακού (mm) | 55mm |
| Ύψος φακού (mm) | 41mm |
| Φύλο | Ανδρικά |
| Σχήμα Σκελετού | Ορθογώνιο |
| Χρώμα Φακού | Μπλε |
| Τύπος Σκελετού | Rimless |
| Τεχνολογία Φακού | Καθρέφτης / Μονόχρωμος |
| Υλικό Φακού | Nylon |
| Χρώμα Καθρέφτη | Ασημί |
| Υλικό Βραχίονα | Κοκάλινο |
| Χρώμα Βραχίονα | Μαύρο |
| Style | Lifestyle |
Τα ανδρικά γυαλιά ηλίου Prada SPR D55 ZVN-10W είναι κατασκευασμένα στην Ιταλία και αποτελούν μέρος της Collection άνοιξη-καλοκαίρι 2026. Στο ορθογώνιο σχήμα, τα γυαλιά ηλίου Prada SPR D55 ZVN-10W, διαθέτουν κοκάλινους βραχίονες σε μαύρο χρώμα, ενώ στο μπροστινό μέρος είναι rimless για μια ακόμη πιο φινετσάτη εμφάνιση. Το χαρακτηριστικό λογότυπο τοποθετημένο στους κροτάφους, προσδίδει πολυτέλεια που αντικατοπτρίζει τη διαχρονική κομψότητα και τη δεξιοτεχνία της Prada. Τα γυαλιά ηλίου Prada SPR D55 ZVN-10W φέρουν φακούς σε μπλε χρώμα, με επίστρωση ασημί καθρέφτη και εγγυούνται 100% UVA / UVB προστασία στα μάτια σας απέναντι στις βλαβερές ακτίνες του ήλιου. Μοντέρνα επιλογή για κάθε εμφάνιση!!.